Пятница, 29.03.2024, 15:56
RadioEcho
Главная | Прилади, якими ми користуємося для ремонту та конструювання - Форум | Регистрация | Вход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Реставрация... » Реставрация,востановление... » Прилади, якими ми користуємося для ремонту та конструювання (Непагано б викладати фото та моделі вимірювальних приладів.)
Прилади, якими ми користуємося для ремонту та конструювання
Vitaliy_NДата: Понедельник, 19.05.2014, 21:25 | Сообщение # 1
Рядовой
Группа: Проверенные
Сообщений: 17
Репутация: 1
Статус: Offline
Особисто я користуюсь такими приладами:
Осцилограф Hameg HM-512, його мені вистачає на все.
В майстерні користуюсь радянським С1-96.
Прилад, яким я вимірюю опір високоомних резисторів та опір витоку в електролітичних та неєлектролітичних конденсаторах, виток між обмотками трансформаторів, тощо.
Це МОМ-3.
Для звукових є в мене генератор Г3-33, дуже гарний, хоч і великий. Також є мадьярський TR-0157/K008, теж гарний комбінований прилад, мрія "аудіофіла". smile
В3-2А вольтметр змінного струму.
Характеріограф Х1-50, незамінний при настроюванні приймачів...
Л1-3 найкращий прилад для тестування електронних ламп.
Звичайний китайський мультіметр з вхідним опором 10 мОм.
Комп"ютер зі встановленим Спектролабом, програматорами, т.і.
А також купа різного єлектро- та механічного інструменту дрібного та великого. smile
 
RadioSvitДата: Вторник, 20.05.2014, 00:46 | Сообщение # 2
Лейтенант
Группа: Модераторы
Сообщений: 45
Репутация: 1
Статус: Offline
А я користую.сь двухпроменевим осцилографом С1-114 , генератором НЧ Kron Hite 4400A , лампотестером  Л-1-3 , генератором ВЧ ГСС-6А ,і двума лабораторними блоками живлення ТЕС-18 і ТЕС42 .
Ну і звичайно Спектролаб у компі з 24 -и розрядною звуковухою .Але є бажання модернізувати свою лабораторію ...
 
Форум » Реставрация... » Реставрация,востановление... » Прилади, якими ми користуємося для ремонту та конструювання (Непагано б викладати фото та моделі вимірювальних приладів.)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Меню
Propagation
vis
Copyright MyCorp © 2024
Создать бесплатный сайт с uCoz